98424-G52-24ALF | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 98424-G52-24ALF |
Beskrivning | CONN HEADER SMD 24POS 2MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Ytmontering 24 positioner 0,079" (2,00mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 98424-G52-24ALF Modeller |
Kategori | Fästtyp Hasphållare |
Tillv. | Kontaktlängd - hopkoppling 0,157" (4,00mm) |
Serie | Isoleringshöjd 0,244" (6,20mm) |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktform Kvadrat |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktytbehandling - hopkoppling Guld, GXT™ |
Kontaktdonstyp | Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling 30,0µin (0,76µm) |
Stil | Strömklassning (Ampere) 2A (AC/DC) |
Mantling Isolerkapslad - 4 väggar | Spänningsvärde 200V (AC/DC) |