98424-F52-44ALF
DigiKeys produktnummer
98424-F52-44ALF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
98424-F52-44ALF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 44POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 44 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
98424-F52-44ALF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,157" (4,00mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,244" (6,20mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
Flash
Egenskaper
Stansningsspår, plocka och placera
Strömklassning (Ampere)
2A (AC/DC)
Spänningsvärde
200V (AC/DC)