95278-402B28
DigiKeys produktnummer
95278-402B28-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
95278-402B28
Beskrivning
CONN HEADER SMD 28POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 28 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktlängd - hopkoppling
0,315" (8,00mm)
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)