95278-401A26LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 821
Datablad
Harwin Inc.
I lager: 370
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 26 positioner 0,100" (2,54mm)
95278-401A26LF
DigiKeys produktnummer
609-95278-401A26LFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-95278-401A26LFCT-ND - Remsbit (CT)
609-95278-401A26LFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
95278-401A26LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
95278-401A26LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,232" (5,90mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
78,7µin (2,00µm)
2
Egenskaper
Plocka och placera
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Svart
Mantling
Okapslad
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt