95278-101a10lf
95278-101A10LF
DigiKeys produktnummer
609-3483-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-3483-1-ND - Remsbit (CT)
609-3483-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
95278-101A10LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
95278-101A10LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,232" (5,90mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
2
Egenskaper
Plocka och placera
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Svart
Mantling
Okapslad
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt