91910-21225LF
DigiKeys produktnummer
609-91910-21225LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
91910-21225LF
Beskrivning
CONN HDR 25POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Guld eller guld, GXT™
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
91910-21225LF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Förpackning
Rör
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
4,5mm
Antal positioner
25
Höjd över kort
0,048" (1,22mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)