86130261013345E1LF
DigiKeys produktnummer
86130261013345E1LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
86130261013345E1LF
Beskrivning
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 26 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,240" (6,10mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,165" (4,19mm)
Förpackning
Tråg
Isoleringshöjd
0,344" (8,75mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Cirkulär
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld eller guld-palladium
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Delning - hopkoppling
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Antal positioner
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Antal rader
2
Egenskaper
Stansningsspår
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal inlästa positioner
Alla
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Isolering, färg
Grå
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
250V