78211-013LF
DigiKeys produktnummer
609-2405-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
78211-013LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 13POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
78211-013LF Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Polariseringsnyckel
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyfenylen, modifierad
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,100" (2,54mm)