77313-824-32LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
3M
Datablad
3M
Datablad
Samtec Inc.
I lager: 42
Samtec Inc.
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 32 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-824-32LF
DigiKeys produktnummer
77313-824-32LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-824-32LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-824-32LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,266" (6,75mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,114" (2,90mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,480" (12,19mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt