77313-824-18LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
3M
Datablad
3M
Datablad
Samtec Inc.
Samtec Inc.
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 18 positioner 0,100" (2,54mm)
BERGSTIK, MezzSelect, Basics+ Series, 18 positions
77313-824-18LF
DigiKeys produktnummer
609-77313-824-18LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-824-18LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-824-18LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,266" (6,75mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,114" (2,90mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,480" (12,19mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt