77313-127-64LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 64 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-127-64LF
DigiKeys produktnummer
77313-127-64LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-127-64LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
77313-127-64LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,260" (6,60mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,105" (2,67mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,465" (11,81mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt