77313-127-16LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 112
Datablad
Samtec Inc.
I lager: 0
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 16 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-127-16LF
DigiKeys produktnummer
77313-127-16LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-127-16LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-127-16LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,260" (6,60mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,105" (2,67mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,465" (11,81mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt