77313-124-24LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 11
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 24 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-124-24LF
DigiKeys produktnummer
77313-124-24LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-124-24LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,266" (6,75mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,114" (2,90mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,480" (12,19mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt