77313-122-12LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
Datablad
Samtec Inc.
Datablad
Sullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
I lager: 763
I lager: 225
I lager: 48
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 12 positioner 0,100" (2,54mm)
BERGSTIK, MezzSelect, Basics+ Series, 12 positions
77313-122-12LF
DigiKeys produktnummer
77313-122-12LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-122-12LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-122-12LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,305" (7,75mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,526" (13,35mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt