77313-118-28LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Molex
I lager: 0
Datablad
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Preci-Dip
Sullins Connector Solutions
I lager: 645
Datablad
Sullins Connector Solutions
I lager: 89
I lager: 686
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 28 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-118-28LF
DigiKeys produktnummer
77313-118-28LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-118-28LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-118-28LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,450" (11,43mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt