77313-102-14LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Molex
I lager: 617
Datablad
Similar
3M
I lager: 54
Datablad
Sullins Connector Solutions
I lager: 11 103
Sullins Connector Solutions
I lager: 0
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 14 positioner 0,100" (2,54mm)
77313-102-14LF
DigiKeys produktnummer
609-77313-102-14LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77313-102-14LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77313-102-14LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,135" (3,43mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,465" (11,81mm)
Förpackning
Påse
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-130°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt