77311-822-32LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 0
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 32 positioner 0,100" (2,54mm)
77311-822-32LF
DigiKeys produktnummer
77311-822-32LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77311-822-32LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77311-822-32LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,305" (7,75mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,525" (13,34mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt