77311-822-25LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 77311-822-25LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 77311-822-25LF |
Beskrivning | CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 25 positioner 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 77311-822-25LF Modeller |
Kategori | Kontaktlängd - hopkoppling 0,305" (7,75mm) |
Tillv. | Kontaktlängd - polstift 0,120" (3,05mm) |
Serie | Övergripande kontaktlängd 0,525" (13,34mm) |
Förpackning Påse | Isoleringshöjd 0,100" (2,54mm) |
Antal inlästa positioner Alla | Arbetstemperatur -65°C-125°C |
Stil | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Mantling Okapslad | Isolering, färg Svart |
Monteringstyp | Strömklassning (Ampere) 3A per kontakt |