77311-818-25LF
DigiKeys produktnummer
609-77311-818-25LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77311-818-25LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 25 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
77311-818-25LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,450" (11,43mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
15,0µin (0,38µm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt