77311-124-32LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Molex
I lager: 0
Datablad
Similar
Molex
I lager: 0
Datablad
Mill-Max Manufacturing Corp.
Mill-Max Manufacturing Corp.
Samtec Inc.
Samtec Inc.
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 32 positioner 0,100" (2,54mm)
77311-124-32LF
DigiKeys produktnummer
77311-124-32LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
77311-124-32LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
77311-124-32LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,266" (6,75mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,114" (2,90mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,480" (12,19mm)
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt