75869-305LF
DigiKeys produktnummer
609-5119-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
75869-305LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 26 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
75869-305LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,236" (6,00mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,377" (9,57mm)