75168-101-03LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 75168-101-03LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 75168-101-03LF |
Beskrivning | CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 3 positioner 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Terminering Lödmetall |
Tillv. | Fästtyp Push-Pull |
Serie | Kontaktlängd - hopkoppling 0,225" (5,72mm) |
Förpackning Bulk | Kontaktlängd - polstift 0,101" (2,57mm) |
Artikelstatus Föråldrad | Isoleringshöjd 0,110" (2,79mm) |