71980-114LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
I lager: 37
I lager: 709
I lager: 652
I lager: 500
3M
3M
I lager: 234
I lager: 320
Bilden för 71980-114LF är inte tillgänglig
71980-114LF
DigiKeys produktnummer
71980-114LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
71980-114LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 14 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fästtyp
Hasplås/utstötare
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,228" (5,80mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,114" (2,90mm)
Isoleringshöjd
0,685" (17,40mm)