71922-114LF
DigiKeys produktnummer
609-5970-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
71922-114LF
Beskrivning
CONN HEADER R/A 14POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 14 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
71922-114LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Hasplås/utstötare
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,228" (5,80mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,114" (2,90mm)
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,339" (8,61mm)