71918-050LF
DigiKeys produktnummer
609-71918-050LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
71918-050LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 50 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
71918-050LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,228" (5,80mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,114" (2,90mm)
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,685" (17,40mm)