69176-012LF
69176-012LF
69176-012LF
DigiKeys produktnummer
609-2383-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
69176-012LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
12 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
69176-012LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,100" (2,54mm)