53611-S50-6LF
DigiKeys produktnummer
609-53611-S50-6LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
53611-S50-6LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 50 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
53611-S50-6LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,150" (3,81mm)
Isoleringshöjd
0,640" (16,26mm)