53611-S34-6LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-53611-S34-6LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 53611-S34-6LF |
Beskrivning | CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 34 positioner 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 53611-S34-6LF Modeller |
Kategori | Fästtyp Hasplås/utstötare |
Tillv. | Kontaktlängd - hopkoppling 0,230" (5,84mm) |
Serie | Kontaktlängd - polstift 0,150" (3,81mm) |
Förpackning Tråg | Isoleringshöjd 0,640" (16,26mm) |