53611-G50-4LF
DigiKeys produktnummer
609-53611-G50-4LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
53611-G50-4LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 50 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
53611-G50-4LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Isoleringshöjd
0,640" (16,26mm)