53611-G16-4LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
Similar
3M
I lager: 0
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 16 positioner 0,100" (2,54mm)
53611-G16-4LF
DigiKeys produktnummer
53611-G16-4LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
53611-G16-4LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
53611-G16-4LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Isoleringshöjd
0,640" (16,26mm)