52601-S30-4LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Molex
I lager: 1 005
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 30 positioner 0,100" (2,54mm)
52601-S30-4LF
DigiKeys produktnummer
609-3475-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
52601-S30-4LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
52601-S30-4LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Förpackning
Tråg
Isoleringshöjd
0,365" (9,27mm)