52601-G34-6 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
3M
I lager: 3 892
Datablad
Bilden för 52601-G34-6 är inte tillgänglig
52601-G34-6
DigiKeys produktnummer
52601-G34-6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
52601-G34-6
Beskrivning
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 34 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Push-Pull
Serie
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Förpackning
Bulk
Kontaktlängd - polstift
0,150" (3,81mm)
Artikelstatus
Föråldrad
Isoleringshöjd
0,365" (9,27mm)