52601-G10-4LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 4 650
Datablad
3M
Sullins Connector Solutions
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 10 positioner 0,100" (2,54mm)
52601-G10-4LF
DigiKeys produktnummer
609-5599-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
52601-G10-4LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
52601-G10-4LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,230" (5,84mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Förpackning
Tråg
Isoleringshöjd
0,365" (9,27mm)