20021521-00010C4LF
DigiKeys produktnummer
609-6445-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-6445-1-ND - Remsbit (CT)
609-6445-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021521-00010C4LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,050" (1,27mm)
EDA-/CAD-modeller
20021521-00010C4LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Isoleringshöjd
0,220" (5,60mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Egenskaper
Stansningsspår, plocka och placera
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Spänningsvärde
125VAC