20021311-00080T4LF
DigiKeys produktnummer
609-3769-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021311-00080T4LF
Beskrivning
CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD PCB
Detaljerad beskrivning
80 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Genomgående hål Guld
EDA-/CAD-modeller
20021311-00080T4LF Modeller
Isoleringshöjd
0,173" (4,40mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktlängd - polstift
0,094" (2,40mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)