20021311-00014T1LF
DigiKeys produktnummer
20021311-00014T1LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021311-00014T1LF
Beskrivning
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD PCB
Detaljerad beskrivning
14 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Genomgående hål Guld
EDA-/CAD-modeller
20021311-00014T1LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Flash
Isoleringshöjd
0,173" (4,40mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktlängd - polstift
0,094" (2,40mm)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stil
Kort till kort
Alla
Tillämpningar
General Purpose, industri, telekom
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Plast
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)