20021221-00080T1LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 0
Datablad
Samtec Inc.
I lager: 362
I lager: 5
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 80 positioner 0,050" (1,27mm)
20021221-00080T1LF
DigiKeys produktnummer
20021221-00080T1LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021221-00080T1LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 80POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
20021221-00080T1LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,120" (3,05mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,220" (5,60mm)
Flash
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
125VAC