20021221-00030C4LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 78
Datablad
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 30 positioner 0,050" (1,27mm)
20021221-00030C4LF
DigiKeys produktnummer
20021221-00030C4LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021221-00030C4LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 30POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,120" (3,05mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,220" (5,60mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Termoplast
Antal positioner
Egenskaper
Plocka och placera
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stil
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
125VAC