20021221-00020C1LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Samtec Inc.
I lager: 7 374
Datablad
Similar
Samtec Inc.
I lager: 322
Datablad
I lager: 159
I lager: 85
I lager: 34
I lager: 786
I lager: 0
I lager: 429
I lager: 82
I lager: 561
I lager: 354
I lager: 473
I lager: 66
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 20 positioner 0,050" (1,27mm)
20021221-00020C1LF
DigiKeys produktnummer
20021221-00020C1LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021221-00020C1LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
20021221-00020C1LF Modeller
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,120" (3,05mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,220" (5,60mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Flash
Antal positioner
Egenskaper
Plocka och placera
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
1A per kontakt
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
125VAC