10156612-0200LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-10156612-0200LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10156612-0200LF |
Beskrivning | CONN BOARD-IN HSG 2POS 2.00MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2 Rektangulära kontakter - höljen Board-in Natural 0,079" (2,00mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 10156612-0200LF Modeller |
Kategori | Antal rader 1 |
Tillv. | Monteringstyp Genomgående hål, högervinklad |
Serie | Kontaktterminering Crimp |
Förpackning Påse | Färg Natural |
Artikelstatus Aktiv | Isoleringsmaterial Polyamid (PA66), nylon 6/6 |
Kontaktdonstyp | Arbetstemperatur -40°C-105°C |
Kontakttyp Stift | Anmärkning Kontakter säljes separat |
Antal positioner | Basproduktens nummer |
Stigning 0,079" (2,00mm) |