10130616-067RDLF
DigiKeys produktnummer
10130616-067RDLF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10130616-067RDLF
Beskrivning
CONN PCI EXP FMALE 67POS GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
67 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld Natural
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10130616-067RDLF Modeller
Kategori
Egenskaper
Kortguide
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstyp
Ytmontering, högervinklad
Serie
Terminering
Lödmetall
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld
Korttyp
PCI Express™
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kön
Hona
Färg
Natural
Antal positioner
67
Arbetstemperatur
-40°C-80°C
Korttjocklek
0,031" (0,79mm)