10114826-00014LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Adam Tech
I lager: 0
Datablad
14 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,049" (1,25mm)
10114826-00014LF
DigiKeys produktnummer
10114826-00014LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10114826-00014LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 14POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
10114826-00014LF Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Natural
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Kontakttyp
Honuttag
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,049" (1,25mm)