10080054-049LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 10080054-049LF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10080054-049LF |
Beskrivning | CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 14 positioner 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 10080054-049LF Modeller |
Kategori | Terminering Tryckmontering, lödning |
Tillv. | Fästtyp Hasplås/utstötare, kort |
Serie | Kontaktlängd - hopkoppling 0,234" (5,94mm) |
Förpackning Tråg | Kontaktlängd - polstift 0,160" (4,06mm) |
Artikelstatus Aktiv | Övergripande kontaktlängd 0,629" (15,97mm) |
Kontaktdonstyp | Isoleringshöjd 0,640" (16,26mm) |