10073599-012LF
10073599-012LF
10073599-012LF
DigiKeys produktnummer
609-3100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10073599-012LF
Beskrivning
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10073599-012LF Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,079" (2,00mm)