10069525-141402LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 909
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Bilden för 10069525-141402LF är inte tillgänglig
10069525-141402LF
DigiKeys produktnummer
10069525-141402LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10069525-141402LF
Beskrivning
CONN PLUG 140POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
140 Positionskontakt Plugg, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Plugg, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
5mm, 9mm, 13mm
Antal positioner
140
Höjd över kort
0,185" (4,70mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)