10056844-126LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Assmann WSW Components
I lager: 199
Datablad
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 26 positioner 0,100" (2,54mm)
10056844-126LF
DigiKeys produktnummer
609-3018-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10056844-126LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
10056844-126LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,236" (6,00mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,079" (2,00mm)
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,366" (9,30mm)