10056844-110LF
DigiKeys produktnummer
609-3014-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10056844-110LF
Beskrivning
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 10 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
10056844-110LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,236" (6,00mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,079" (2,00mm)
Förpackning
Rör
Isoleringshöjd
0,366" (9,30mm)