10033854-052FSLF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-1008-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10033854-052FSLF |
Beskrivning | CONN SKT SODIMM 200POS SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 10033854-052FSLF Modeller |
Kategori | Införingsvinkel 30° vinkel |
Tillverkare Amphenol ICC (FCI) | Egenskaper Kortguide, lås |
Förpackning Tråg | Monteringsfunktion Frånsida |
Artikelstatus Aktiv | Korttjocklek 0,039" (1,00mm) |
Kontaktdonsutförande SODIMM | Höjd 0,205" (5,20mm) |