10033853-052ASLF
10033853-052ASLF
10033853-052ASLF
DigiKeys produktnummer
609-5830-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10033853-052ASLF
Beskrivning
CONN SKT SODIMM 200POS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 Positioner SODIMM DDR2 SDRAM Uttag Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10033853-052ASLF Modeller
Kategori
Införingsvinkel
30° vinkel
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Egenskaper
Kortguide, lås
Förpackning
Tråg
Monteringsfunktion
Normal, standard - övre
Artikelstatus
Aktiv
Korttjocklek
0,039" (1,00mm)
Kontaktdonsutförande
SODIMM
Höjd
0,205" (5,20mm)