10025026-10003TLF
10025026-10003TLF
10025026-10003TLF
DigiKeys produktnummer
609-4699-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10025026-10003TLF
Beskrivning
CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
164 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld 0,039" (1,00mm) Svart
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
10025026-10003TLF Modeller
Kategori
Monteringstyp
Kortkant, väggmontering
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Terminering
Lödmetall
Förpackning
Tråg
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld
Korttyp
PCI Express™
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kön
Hona
Kontakttyp
Cantilever
Antal positioner
164
Färg
Svart
Korttjocklek
0,062" (1,57mm)
Flänsfunktion
Grenslemonteringsöppning, ogängad, 0,079" (2,00mm)
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Stigning
0,039" (1,00mm)